• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Sakarya'da Işçi Kamyoneti Kaza Yaptı: 14 Yaralı

Sakarya'da işçi kamyoneti kaza yaptı: 14 yaralı
Gazetevatan.com
21 Temmuz 2015 Salı - 7:22 | Son Güncelleme : 21 07 2015 - 7:31
sakarya-da-isci-kamyoneti-kaza-yapti-14-yarali-1626111.Jpe

  • Ankara istikametinde Nuri Bal yönetimindeki 54 NE 060 plakalı hafif ticari araç, Kargalıhanbaba mevkisinde Ahmet Tamusta idaresindeki 54 KP 902 plakalı günübirlik işçileri taşıyan kamyonetle çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle devrilen kamyonet, yaklaşık 50-60 metre sürüklendi.Kazada, sürücüler ile Muammer Taşıyan, Umut, Servet, Beytül Holat, Talha, Ümit, Şenol Kavalcı, Olcay Ağırbaş, Serkan, Sedat Dalkıran, Yasin Balaban ve Ogün Oğuz yaralandı.
    Yaralılar, sağlık ekiplerince kentteki hastanelere kaldırılırken, olay yerine gelen kazazede yakınları sinir krizi geçirdi. Ayrıca, kamyonettekilerin iş dönüşü Yenimahalle'deki yerleşim birimlerine gittiği öğrenildi.

    Kaza nedeniyle ulaşım bir süre tek şeritten sağlandı.
  • NOT;Yukarıdaki haberde araç işverenemi ait, işçiler sigortalımı bu bilgiler bilinmemekte ve ancak bu duruma kolluk kuvvetlerinin vereceği bilgi doğrultusunda iş kazası olup olmadığına karar verilebilir.Alo 170 'den aldığım bilgi işçiler bir gün sigortalı olsa dahi bu bir iş kazası olarak değerlendirilir.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst