• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Samsun’da iş kazası: 1 ölü

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Feyzullah Çakıroğlu, belediyenin çöp aktarma istasyonunda geçirdiği iş kazası sonucunu hayatını kaybetti.Şantiyede aktarma istasyonunda Çöp TIR'ın kasasının temizliğini...
haber.jpg

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Feyzullah Çakıroğlu, belediyenin çöp aktarma istasyonunda geçirdiği iş kazası sonucunu hayatını kaybetti.
Şantiyede aktarma istasyonunda Çöp TIR'ın kasasının temizliğini yaptığı sırada iş kazası sonrası hayatını kaybeden temizlik personeli Feyzullah Çakıroğlu'nu İlkadım hizmet binası önünde düzenlenen cenaze merasiminde son yolculuğuna uğurlandı. Mesai arkadaşlarının son vazifesini yerine getirdiği cenaze töreninde konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Elim bir kaza sonrası iş başında hayatını kaybeden Feyzullah Çakıroğlu'nun çalışkan ve sevilen bir belediye personeli olduğunu öğrendik. Görevi yeni aldığımız bir dönemde böyle bir hadiseyle karşılaşmamız hepimizi derinden üzmüştür. Feyzullah kardeşimizin Allah'tan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum" dedi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Feyzullah Çakıroğlu'nun cenaze merasimine İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Başkan Yardımcısı Erol Köroğlu, Özel Kalem Müdürü Yahya Çınkıl, daire müdürleri ve merhumun mesai arkadaşları katıldı. İlkadım hizmet binasında yapılan cenaze merasiminde mesai arkadaşlarının son görevini yaptığı Feyzullah Çakıroğlu'nun cenazesi, öğle namazına müteakip İlyasköy Camii’nde kılınan namazın ardından Derecik mezarlığına defnedildi.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!