• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Sanayi tesislerinde acil durum müdahale yönetimi (olay komuta sistemi)

Maksimum katılımcı
500
sanayi tesisi.jpgSanayi kuruluşu çalışanları, afet ve acil durumlara karşı hazırlıklı olmak ve iş sürekliliğini sağlamak için afet yönetimi ve iş sürekliliği yönetimi konusunda farkındalık ve bilinç düzeyini artırmalıdır. Bu doğrultuda, sanayi tesislerinde afet yönetimi ve iş sürekliliği faaliyetleri kapsamında, afet ve acil durum yönetimi planlaması çalışmalarında görev alacak yönetici ve personel de uzmanlaşmaya ihtiyaç duymaktadır.

Bu kapsamda, sanayi kuruluşları çalışanları ve yöneticilerine yönelik olarak afet ve acil durum yönetimi eğitimi verilmelidir.

Bu eğitimde, afet ve acil durum yönetimi kavramları, afet ve acil durum risklerinin değerlendirilmesi, afet ve acil durum planlaması, afet ve acil durum yönetimi ekiplerinin görev ve sorumlulukları, afet ve acil durum iletişimi ve afet ve acil durum müdahale teknikleri gibi konular ele alınmalıdır.

Afet ve acil durum yönetimi eğitimi, sanayi kuruluşları çalışanlarının ve yöneticilerinin afet ve acil durumlara karşı hazırlıklı olmalarını ve iş sürekliliğini sağlamalarını sağlayacaktır. Bu eğitim sayesinde, sanayi kuruluşları afet ve acil durumlarda daha hızlı ve etkili bir şekilde müdahale edebilecek, olası zararları en aza indirebilecektir.

Eğitim İçeriği​

  • OKS Yapısı,
  • OKS fonksiyonu,
  • OKS alt Bileşenleri,

Hedef Kitle​

Sanayi Kurumlarında çalışan, afet ve acil durum yönetimi planlaması konusunda görev alan ve/veya görev alacak personel ve yönetici.

Eğitim Tarihi​

15 Aralık 2023 tarihinde 09:30-12:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Eğitim Lokasyonu​

Zoom altyapısı kullanılarak yapılacak eğitim günü katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir.

Eğitim günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıkladığınızda eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
sitesinden Zoom programını yükleyebilirsiniz.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


Ücret ve Kayıt​

Katılım ücretsizdir.
 
Son düzenleme:
Üst