• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tali pano

tpurtul

Kayıtlı Üye
Sertifika
C Sınıfı
Firma
Sancak
Tali panoların ayaklı olması gerektiği hangi yönetmelikte yazıyor.

Selamlar,

Yasal dayanak kısmına bakacağım emin değilim fakat risk değerlendirmenize de dayandırabilirsiniz bunu. Elektrik panolarını olası ıslak ortam koşullarından ve fiziki hasarlardan korumanız gerekecektir. Eğer panolarınızı taşımanız gerekmiyor ve duvara sabitlediyseniz kimse neden duvara sabit demez diye düşünüyorum.

Bilgiler için teşekkür ederim. Yasal dayanak ben bulamadım, eğer siz bulabilirseniz çok sevinirim.