• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Tüpraş'ta Iş Kazası: 1 Ölü

Tüpraş'ta İş Kazası: 1 Ölü
18 Ağustos 2015 Salı 12:30
TÜPRAŞ’ta, Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı bir gemide çalışan Mehmet Kalaycıoğlu isimli bir işçi denize düştü.
auto-tupras-ta-is-kazasi-1-olu-7607423_x_o.jpg

TÜPRAŞ'ta, Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı'na bağlı bir gemide çalışan Mehmet Kalaycıoğlu isimli bir işçi denize düştü.

İddialara göre; TÜPRAŞ Rut iskelesinde dip taraması yapan bir gemide çalışan talihsizişçi, bir anlık dalgınlık sonucu denize düştü. Kalaycıoğlu'nun üzerine ağır bir sac yığını düştü. Kalaycıoğlu feci şekilde yaralanırken, dalgıçların yardımıyla 15-20 dakika sonra denizin 13 metre altından çıkarıldı. İşçinin üzerinde can yeleği olmadığı öğrenilirken olay yerine çağrılan 112 sağlık ekipleri Kalaycıoğlu'na ilk müdahaleyi yaparak hastaneye kaldırdı.

TÜPRAŞ Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, "Bugün saat 10.10'da UlaştırmaDenizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı rafineriye dip tarama hizmeti veren gemiden Mehmet Kalaycıoğlu adlı bakanlık personeli denize düşmüş, 112 Acil Sağlık hizmetleri görevlilerince yapılan tüm müdahalelere karşın yaralının kurtarılamadığı bilgisi alınmıştır" ifadelerine yer verildi. - KOCAELİ


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst