• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Valiye Baret Var, Işçiye Yok!

Valiye Baret Var, İşçiye Yok!

Valiye-Baret-Var-%C4%B0%C5%9F%C3%A7iye-Yok-620x330.jpg

İş güvenliği ile ilgili bir vali daha skandala imza attı. Bolu Valisi Aydın Baruş yapımı devam okul inşaatlarını baret takarak gezerken, Milli Eğitim Müdürü ve diğer görevlilere baret verilmemesi dikkat çekti. Bu durum “Valiye özel baret” şeklinde yorumlandı.

Daha önce de Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Yeni İznik Devlet Hastanesi İnşaatı’nı ziyarete ettiği sırada işçileri “Burası bir hastahane. 23 Hazian’da burası yetişecek. Hastaneyi bitmiş göreceğim yoksa sizi buraya gömerim” diye tehdit etmişti.


BIRGUN_20150814_4.jpg


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst