• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Yapay zekayla i̇sg yönetimi

Maksimum katılımcı
100
Sayın @Meslektaşlar

İş sağlığı ve güvenliğinin sürdürülebilir bir iş modeli açısından olmazsa olmaz hale geldiği günümüz dünyasında, yapay zeka teknolojisi İSG yönetimine nasıl çözümler üretebilir?

KKD kullanımından tertip ve düzene, araç-yaya etkileşiminden davranışsal İSG’ye birçok alanda yapay zekanın gücüyle yenilikçi çözümler üreten intenseye’ı daha yakından tanıyacağınız webinarımıza katılın, tesislerinizdeki mevcut kameralara kolayca entegre olarak riskleri en aza indiren yapay zeka çözümümüzü keşfedin.

1698752276468.png
 
MERHABA BU WEBİNARIN KAYDI VAR MI?
 
Üst