• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlikler

Yaralarımızı Birlikte Saracağız. Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay, Osmaniye, Adana ve Elazığ Afet Bölgesindeki meslektaşlarımız ve bu illerde bulunan üniversitelerdeki öğrenciler için Udemy / REHA ŞEN kanalımdaki Topraklama ve Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği ile ilgili Sertifikalı Online Eğitim Kurslarına 2000 Adet Ücretsiz Kupon Tanımlayacağım. Başvuru 👉https://www.caglayanelektrik.net/rehasen
AHBAP ya da AFAD ’a 6 Şubat 2023 ‘den itibaren 250 TL ve üzeri bağış yapıp, ödendiğine ilişkin belgesini bana ileten herkese UDEMY/ REHA ŞEN Kanalımda yer alan 2 Adet Topraklama ve Elektrik Kuvvetli Akım Tesisler Yönetmeliği Eğitim Kursunu ücretsiz olarak tanımlayacağım. Dileyen bu kursları hediye edebilir veya ihtiyacı olanlar kullanmak üzere askıya bırakabilir. ...Dayanışma Yaşatır..... Mail: rehasen@yandex.com #deprem #Kahramanmaraş #Gaziantep #Kilis #Hatay #Osmaniye #Adana #Adıyaman #Diyarbakır #Şanlıurfa #Malatya
Merhaba, Temizlik malzemeleri ile ilgili(domestos, yüzey temizleyici, vs.) eğitim videoları bulabilir miyim veya link var mı?
Merhaba ISG sınavı için hap bilgilerin oldugu kitabımız piyasaya cıkmıştır. İlgilenen arkadaşlar online olarak güvenlikli bir şekilde sipariş verebilir. Sınavda herkese başarılar. Ugi Yayınları
selam arkadaşlar sizlere Bilgeİş web sitesinden bahsedeceğim site çok fazla online eğitim vermekte sertifikalı ve ücretsiz olarak ODTÜ sertifikalı faydalı olması dileğiyle ben bir kaç eğitim aldım güzel bir anlatımları var
selam arkadaşlar ay sonunda bu eğitime katılıyorum öğrendiklerimi sizlerle paylaşacağım daha önce katılmış kişiler varsa bilgilerinden faydalanabiliriz kolay gelsin Eğitim Başvuruları: Eğitim Başvuruları; Başvuru Formu doldurularak egitim@csgb.gov.tr adresine mail atılarak yapılacaktır. Uzaktan Eğitim Tarihi: 19-23 Eylül 2022 (09:30-16:30) (5 GÜN) (Zoom üzerinden Çevrimiçi) Yüz Yüze Eğitim Tarihi: 17-21 Ekim 2022 09:30-16:30 (5 GÜN) Yüz Yüze Eğitim Tarihi: 31 Ekim-04 Kasım 2022 09:30-16:30 (5 GÜN) Yüz Yüze Eğitim Tarihi: 21-25 Kasım 2022 09:30-16:30 (5 GÜN) Eğitim platformu: Yüz Yüze Eğitim (ÇASGEM de) Eğitim Grupları 12 kişilk olacaktır. **Eğitim Ders Notları Katılımcılar İle Paylaşılacaktır. Eğitim Ücreti: 3.000...
Sayın meslektaşlar, CMNet, isgTurkiye.com ve Sigmacert işbirliğiyle yeni bir eğitim kampanyasını sizlere duyurmak istiyorum. Temmuz ve Ağustos ayları içerisinde ISO 9001, ISO 45001, ISO 50001 ve ISO 14001 temel ve iç tetkikçi eğitimleri sitemiz üyelerine özel bir fiyatla yapılacaktır. 3 eğitim almak isteyenlere 250 TL, 4 eğitimin tamamını almak isteyenlere 300 TL gibi oldukça makul bir ücretlendirme olacaktır. Günümüz kurumsal hayatında ilgili sertifikalar artık fark yaratan belge olmaktan çıkıp temel gereklilik olma durumuna gelmiştir. Bu açıdan düşünüldüğünde eğitimlere katılmanızı şiddetle tavsiye ederiz. İlgili kişiler aşağıdaki link yardımıyla kayıt olabilirler. İSGTÜRKİYE VE CM NET ISO 9001:2015 -ISO 45001:2018-ISO...
selam arkadaşlar iş güvenliği uzmanı olduktan sonra hangi eğitimleri almalıyız bu konuda yorumlarınızı bekliyorum
Eğitim Konusu: Yaşam Döngüsü Analizi / (LCA - Life Cycle Assessment) (ISO 14040/44) Eğitim Tarihi: 1-1 Ekim 2022 Saat Aralığı: 10.00-18.00 arası Eğitim Lokasyonu: Microsoft Teams üzerinden tamamen online Eğitim Ücreti: 1750 TL + KDV (2065 TL KDV DAHIL) Ödeme Talimatı: Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz formu doldurup, info@qsi.com.tr adresine eğitime katılacak kişinin isim soy isim, TC kimlik numarası, adres ve firma bilgilerini (varsa) göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir. Belge Durumu: Eğitimi tamamlayanlara "Katılım Belgesi" düzenlenecektir. Eğitim İçeriği Yaşam döngüsü nedir? Şirketlere sağladığı faydalar Hayat boyu değerlendirme...
Eğitim Konusu: ISO 14067-2018 Ürün Karbon Ayak İzi Eğitimi Başlangıç Tarihi: 20 Ağustos 2022 Bitiş Tarihi: 21 Ağustos 2022 Saat Aralığı: 10.00-17.00 arası Eğitim Lokasyonu: Microsoft Teams üzerinden tamamen online Eğitim Ücreti: 800 TL + KDV (944 TL KDV DAHIL) Ödeme Talimatı: Eğitime katılmak isteyen kurumsal üyelerimiz formu doldurup isim soyismi ve firma bilgilerini, şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini info@qsi.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir. Belge Durumu: Eğitimi tamamlayanlara "Katılım Belgesi" düzenlenecektir. Eğitim İçeriği 14064 Standarda Giriş Operasyonel ve...
Eğitim Konusu: ISO 14046:2012 Kurumsal Su Ayak İzi Temel Eğitimi Tarihi: 13 Ağu 2022 Saat Aralığı: 10.00-17.00 arası Eğitim Lokasyonu: Microsoft Teams üzerinden tamamen online Eğitim Ücreti: 450 TL + KDV (531 TL KDV DAHIL) Ödeme Talimatı: Eğitime katılmak isteyen kurumsal üyelerimiz formu doldurup isim soyismi ve firma bilgilerini, şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini info@qsi.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir. Belge Durumu: Eğitimi tamamlayanlara "Katılım Belgesi" düzenlenecektir. Eğitim İçeriği Gelecekte su kullanımınıza yönelecek riskleri değerlendirme ve önlem alma...
İSG HOCASI MARKAS ( 35-41 Sınıf ) İSG HOCASI MARKA SATIŞ Değerli İSG Profesyonel Meslektaşlarım; İSG HOCASI Markasını Ekip ve İmkânsızlıklar nedeni ile Satışa çıkarmış bulunmaktayım. İSG HOCASI Markası ve İSG HOCASI Vermiş olduğu Hizmetler Ek’te mevcuttur. İSG HOCASI Satışı sonrasında Yapılmış olan Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Bugüne kadar hazırlanmış Materyaller, Hayata geçmeye hazır Projeler, Ar-ge Aşamasındaki Projeler ile devredilecektir. İSG HOCASI Markası Hak Ettiği değeri verecek kişilere devredilecektir… Unutmayın ki ‘’ Önlemek, Ödemekten Daha İnsanidir! ‘’ NOT ; Adresinden detayları inceleyebilirsiniz. İSG HOCASI MARKAS ( 35-41 Sınıf ) - Satılık Marka İlanları sahibinden.com'da - 1029506381...