Iş Güvenliği Uzman'ın Çalışma Süreleri Artıyor Ya Maaşlar

İş Güvenliği Uzmanın Çalışma Süreleri Artıyor Buna Bağlı Olarak Maaşlar Artar Mı

• Maaşlar Artmaz

Oy: 16 64,0%
  • Maaşlar Artar

Oy: 8 32,0%
  • Anneme Sormam Lazım

Oy: 1 4,0%
  • Benim Maaşla İşim Olmaz

Oy: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Enver Çığşar

Yönetim Grubu
Konular
418
Selamlar arkadaşlar öncelikli olarak yakın zaman isg uzman çalışma sürelerinin artırılacağını müjdeliyorum bu artıştan sonra ne olur sizce maaşlar artar mı yada neler olur fikirleriniz bizim için önemli iyi çalışmalar

İbrahim Koç

Kayıtlı Üye
Konular
0
Maaşlar artmaz tam tersine azalabilir çünlü iş yükü azalır.Örneğin 1000 kişilik bir fabrikada şu anda 1 uzman yeterli iken 2 uzman çalışacak. Uzmanlar iş yükünü paylaşacaklar ve bu kaliteyi artırır. Öteyandan işveren maliyeti azaltmak için uzmanın ücretini azaltmak isteyecektir.

Servet Yortumluk

Kayıtlı Üye
Konular
0
Kardeşim, ücret azalmak diye bir durum söz konusu olamaz, çünkü iş veren ve vekilleri aksilik yaşanmasını istemezler,
Her türlü olumsuzluk iş vereni ve vekilini direkt etkileyeceği için ücret konuları stabil kalır ve kaliteli ve işini iyi bilen ve de yapanlar bu işten karlı çıkacaktır,
Kazasız günler,
Bir can kurtar, bir aile kurtulsun,

GeneralOSGB2020

Kayıtlı Üye
Konular
0
İşçi sağlığı ve iş güvenliği uzmanı ne kadar maaş alır, özlük hakları nasıldır, A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları arasında maaş farkı var mıdır? Bu tip soruları araştıran iş güvenliği uzmanları veya uzman adayları üniversite okumadan önce birçok kaynaktan cevap ararlar.

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.

Üst Alt