• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iş Güvenliği Uzman'ın Çalışma Süreleri Artıyor Ya Maaşlar

İş Güvenliği Uzmanın Çalışma Süreleri Artıyor Buna Bağlı Olarak Maaşlar Artar Mı

• Maaşlar Artmaz

Oy: 19 63,3%
  • Maaşlar Artar

Oy: 9 30,0%
  • Anneme Sormam Lazım

Oy: 3 10,0%
  • Benim Maaşla İşim Olmaz

Oy: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    30

Enver Çığşar

Yönetim Grubu
Sertifika
B Sınıfı
Firma
Kimtex Tekstil San. A.Ş
Selamlar arkadaşlar öncelikli olarak yakın zaman isg uzman çalışma sürelerinin artırılacağını müjdeliyorum bu artıştan sonra ne olur sizce maaşlar artar mı yada neler olur fikirleriniz bizim için önemli iyi çalışmalar

Maaşlar artmaz tam tersine azalabilir çünlü iş yükü azalır.Örneğin 1000 kişilik bir fabrikada şu anda 1 uzman yeterli iken 2 uzman çalışacak. Uzmanlar iş yükünü paylaşacaklar ve bu kaliteyi artırır. Öteyandan işveren maliyeti azaltmak için uzmanın ücretini azaltmak isteyecektir.

Kardeşim, ücret azalmak diye bir durum söz konusu olamaz, çünkü iş veren ve vekilleri aksilik yaşanmasını istemezler,
Her türlü olumsuzluk iş vereni ve vekilini direkt etkileyeceği için ücret konuları stabil kalır ve kaliteli ve işini iyi bilen ve de yapanlar bu işten karlı çıkacaktır,
Kazasız günler,
Bir can kurtar, bir aile kurtulsun,

Sürelerin artacağı nerde yazıyor? Yeni yönetmelik taslağında mı

Bayram bey konu 2014 yılına aittir.

İşçi sağlığı ve iş güvenliği uzmanı ne kadar maaş alır, özlük hakları nasıldır, A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları arasında maaş farkı var mıdır? Bu tip soruları araştıran iş güvenliği uzmanları veya uzman adayları üniversite okumadan önce birçok kaynaktan cevap ararlar.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!