• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Isg Eğitimlerinde Isgturkiye.com Üyelerine Ilave %15 Indirim Hakkı

Antalya' da İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almak isteyen üyelerimize ekstra %20 indirim hakkı kazandık! Bu fırsatı değerlendirmek isteyenler; Apeks İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Merkezine giderek isgturkiye.com üyesi olduklarını söylemesi yeterli!

Gerekli görülmesi halinde benim veya yönetici arkadaşlarımın isimlerini kullanabilirsiniz. Online başvuru için
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
linkini tıklayarak ön kaydınızı yapabilirsiniz.

aaa.png

Bizi Arayın : 0242 344 65 65
Tel : 0507 120 19 19
Adres : APEKS İş Güvenliği Uzmanlığı | Yükseliş Mh. Yıldırım Beyazıt Cd. No:23
Yeni Onay Hamamı Karşısı Kepez / Antalya
info@apeksisg.com

Ekli dosyalar

• apeks.png
    apeks.png
    4 KB · Görüntüleme: 1
Arkadaşlar kayıtlar ve özel indirimli fiyat uygulaması halen devam etmektedir. İlgilenenler için güncel 27.12.2014 tarihindeki sınavı için son kayıt tarihi 30.08.2014 olarak belirlenmiştir.