• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik [May 22, 2015] ÇMO Kocaeli Şubesi LPG... (TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi)

LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdürlük Eğitimi

Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, güvenli ve ekonomik tesislerin gerçekleştirilmesi amacıyla, LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür hizmetlerinin yerine getirilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak mühendislerin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirmelerini sağlamaktır.

ÇMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri, Mühendislik Etiği, Sorumlu Müdürün Hak, Yetki ve Yükümlülükleri
LPG Piyasası Hukuki Düzenlemeleri
İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı
LPG depolama, dolum tesislerini, otogaz istasyonlarını, LPG tesisatını ve konut uygulamaları
LPG‘ nin Tanımı, Teknik Özellikleri ve Kullanım Alanları
İlgili Standartlar
LPG Otogaz İstasyonları Ekipmanları
LPG Doldurma, Boşaltma Kuralları
Periyodik Kontrol ve Bakımları
Yangın Güvenliği
İlk Yardım Temel Bilgileri
Çalışan personelin eğitimine yönelik planlama ve uygulamaları, Personel Yönetimi ve eğitimleri ile "Sorumlu Müdür Kontrol Kayıt Defteri" Uygulama Esasları

22-24 Mayıs 2015 09:30-17:30

Eğitim Ücreti 320 TL
Eğitim ücretini Türkiye İş Bankası Merkez Şb:
2400 – 1899008
IBAN : TR150006400000124001899008

Kayıtlarınızı 0 262 323 62 73 numaralı telefondan veya cmokocaeli@cmo.org.tr adresine adınızı, soyadınızı, iletişim bilgilerinizi, oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz.

https://www.facebook.com/events/466017730224937/

Yarın eğitim başlıyor.Görüşmek üzere :)