• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Haber Seçim Bildirgelerinde Isg Ile Ilgili Neler Var?

Değerli arkadaşlar;
Türkiye'mizin şuan en çok konuşulan konularından olan seçimlerin partilerin yayınladığı seçim bildirgelerinde İSG hakkında neler düşünüyorlar? Neler gelecek? Ne yollar izleyecekler?
Konuyu lütfen siyaset olarak algılamadan, siyasi polemikleri girmeden tartışmak istiyoruz.

AKP1.png
AKP2.png

CHP1.png
CHP2.png

MHP1.png
MHP2.png

HDP1.png
HDP2.png

Not: "Alıntının alıntısıdır."

İlk önce size karşılaştırma çalışması için teşekkür ediyorum. İş sağlığı konusunda halka mikrofonu uzatsanız aynı şeyleri söylerlerdi. Ben çok fazla çözüm göremedim. Bu beyannameleri hazırlayanlar kimler açıkçası merak ediyorum.