• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlikler

Gebze İlçe Temsilciliğimiz İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği komisyonumuzun ve İSG Mesleki Gelişim Grubunun katkıları ile Mak. Yük. Müh, A Sınıfı İGU, gradIOSH, NEBOSHTrainer IGC Hakan ERDOĞAN'nın konuşmacı olarak katılacağı çevrimiçi söyleşimiz KAPALI ALANLARDA ÇALIŞMALARDA İSİG etkinliğimiz 12 Ocak 2021 Salı günü saat 20:00'de Zoom programı üzerinden gerçekleşecektir. Kayıt yaptıran üyelerimize webinar linki başlamadan 2 saat önce SMS ve E-posta yolu ile iletilecektir. Üye bilgi sisteminde bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmak için makina mobil ve üye portalından kontrol edebilirsiniz. Kaynak: Makina Portal
“YANGIN RISK YÖNETIMI” 26 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Yangın Risk Yönetimi Paneline göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı ikincisini gerçekleştirmekteyiz. İlk panelde de olduğu gibi amacımız pandemi döneminde iş sağlığı ve güvenliği alanında bilgi paylaşımının devamını sağlamak ve sahadan uzmanları bir araya getirmektir. Çalışanların ve İSG yöneticilerinin yer ve zamandan tasarruf ederek katılabileceği bu etkinlikte, alanında yetkin ve saha tecrübesi olan iş güvenliği uzmanları ve yöneticileri konuşmacı olarak yer alacaktır. 20 Kasım 2020 Cuma günü 14.00- 16.30 saatlerinde gerçekleştirilecek bu ücretsiz etkinlik için lütfen aşağıdaki bağlantıdan kaydınızı yaptırın: ÇASGEM Yangın Güvenliği Bilgi Paylaşım Paneli-2...
31 Ekim- 1 Kasım tarihlerinde iki gün eğitmenimiz Dr. Adem ALTAY’IN katılımıyla 7 Kasım İSG Sınavına yönelik sınav kampı canlı yayını yapılacaktır. Youtbe, Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan 14.00 - 18.00 saatleri arasında yapacağımız canlı yayınımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Whatsapp hattımızdan sorularınızı iletebilirsiniz. Hesaplarımızı takip etmeyi, bildirimlerinizi açmayı unutmayınız.. Youtube: Yöntem Akademi Facebook: Yöntem Akademi Instagram:Yöntem Akademi (@yontem_akademi) • Instagram photos and videos Twitter: https://twitter.com/YontemAkademi Linkedin: https://www.linkedin.com/in/y%C3%B6ntem-akademi-899390a8/ Facebook: @YontemAkademi Instagram: @yontem_akademi Twitter: @YontemAkademi...
Merhaba; Bildiğiniz gibi tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışanların mesleki yeterliliklerinin olması zorunluğu hale getirilmiştir. Çalışanlara yaptığı işe/işlere uygun belgelerini en uygun fiyatlarda almak için mail veya PM yoluyla ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin her bölgesine hizmet verilmektedir. Belgeler Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır. Açıklama: Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Çalıştırılacakların Mesleki Yeterlilik Eğitimi Alma Zorunluluğu Mesleki eğitim, örgün veya yaygın eğitim yoluyla bireyleri mesleğe hazırlamak, meslek sahibi olanların mesleklerinde gelişmelerini ve yeni mesleklere uyumlarını sağlamak amacıyla gerekli bilgi, beceri, tavır ve değer duygularını geliştiren ve bireylerin fiziki, sosyal, kültürel ve...
İş güvenliği uzmanlığı kursu ( B Sınıfı) katılımı için ikamet ettiğimiz il dışında başka bir ilde eğitim alabilirmiyiz ?
Sayın Üyemiz, Her türlü kimyasalların etkisinden insan sağlığı ve çevrenin korunması, (hava-su-toprak), kimyasalların güvenli kullanımı, üretimi, piyasaya sürülmesi, zararlı etkilerinin azaltılması, maddi ve manevi kayıpların önlenmesi için gerekli çalışmaların yapılması, kimyasal madde üreten ve kullanan, ithal eden, depolayan, taşıyan gerçek ve tüzel kişilerin Kimyasalların kullanılması, depolanması, üretilmesi ve taşınmasında, faaliyetiniz ile ilgili her konuda Kimyasallardan Koruma Derneği tarafından destek sağlanmaktadır. Bu kapsamda yasalar gereği uyulması gereken prosedürler hakkında üyelerimize bilgi verilmesi amacıyla Kimyasallardan Koruma Derneği tarafından Odamız ev sahipliğinde 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü 09.00 – 18.00...
iş güvenliği yaptığım bir firmaya eğitim vermek istiyorum. Bu eğitim temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi dışında biraz spesifik (yaptıkları iş ile ilgili) olacaktır. Firmam genellikle çeşitli yerlerden toprak taş veya çakıl alıp laboratuvarda inceleme yapıyor. Eğitimin konusu ise jeolojik yapı veya yerlerde tehlike ve riskleri hakkında eğitim düşünüyorum. Lakin hem gerek çevremde gerekse internet'ten az da olsa bir eğitim sunumu bulamadım. Şayet sizlerde var ise paylaşabilir misiniz? Teşekkür ederim
Proses Emniyeti Sempozyumu ve Sergisi | 14 - 15 Mayıs 2018, İstanbul
Merhaba; İstanbul Anadolu yakasında Aralık ayı B sınıfı sınavına katılacakların alacakları eğitim için whatsapp programı üzerinden grup oluşturdum. Eğitim kurumları eğitim ücretini normalden çok fazla talep etmekteler. Çok sayıda katılım sağlarsak eğitim ücretinin indirimi de fazla olacaktır. Şuan eğitim kurumlarının tek kişi için istediği ücret 1500 TL nakit 1800 TL kartla. Ben bir kaç yerle görüştüm 5 kişi için 1200 TL ye kadar indirdiler. 20 25 kişilik veya daha fazla grup oluşturabilirsek 700-1000 TL arasına çekebiliriz bu fiyatı. Bizimle eğitime katılmak isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak katılım sağlayabilir ve sayı olarak artış gösterebiliriz. Organizasyon olarak herhangi bir ücret talebim yoktur. Birlikte yapalım herkes her...
Değerli Arkadaşlar, Uluslararası Nebosh'tan sonra en geçerli sertifika olan Orijinal IOSH sertifikasına artık Türkçe veya İngilizce eğitimle kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Uzaktan eğitimle iş yerinizden izin almadan, Ankara veya İstanbul'da eğitim için konaklama vs. ücretler ödemeden, tamamen online şekilde 30 iş günü içerisinde İngiltere'den gelen Orijinal IOSH sertifikası elinizde. Üstelik %99,9 geçme garantili başarı yüzdemiz ile... İrtibat için; 05449084433 numaralı (sadece whatsup) telefona yazabilirsiniz. Saygılarımla, Yusuf Eken